21

Cze

2018

Tuszday #51

Wiele się zmieniło od mojego ostatniego wpisu na stronie. Dłuższa przerwa była związana ze zmianą statusu mojego zatrudnienia. Od jakiegoś czasu mam pracę, może na stałe (to czy ją zachowam zależy od tego jak się spiszę). Obecnie pracuję jako grafik w Vivid Games. Musiałem w związku z tym zmienić miejsce zamieszkania. Trochę zajęła mi aklimatyzacja i zwyczajnie złapałem lenia. Stałe zatrudnienie pokrzyżowało mi też pewne plany rysunkowe, które miałem na ten rok, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Jestem zadowolony ze zmian, a obiecana recenzja komiksu pojawi się jeszcze dzisiaj.

Tyle informacji z mojego prywatnego życia i czas mi kontynuować rysowanie. 51 tygodni i jestem co raz bliżej końca kolejnego notesu, za 2 miesiące będę musiał zacząć kolejny, o ile będę regularny. A teraz kolejne dwa rysunki lądują na stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*. Jeśli chcesz by przy twoim komentarzu pojawił się spersonalizowany avatar odwiedź stronę: Gravatar.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.